BYTY NA BRATISLAVSKEJ KOLIBE

Luxusný bytový dom Brečtanka architekti citlivo včlenili do prostredia bratislavskej Koliby. Architektonické riešenie a použité materiály sú v súlade s okolitou prírodou a vilovou zástavbou. Stavba tak nenarúša jedinečnosť lokality, ktorá patrí k najatraktívnejším miestam na bývanie v Bratislave.

DEMOKRATICKÉ NARÁBANIE S PRIESTOROM

Bytový dom ponúka 38 nadštandardných bytov s obytnou plochou od 42 do 208 m2. Väčšina z nich má loggiu alebo terasu s výhľadom na mesto či lesopark. Vďaka veľkým preskleným plochám a francúzskym oknám je v bytoch po celý deň dostatok svetla. Majú otvorenú a variabilnú dispozíciu, čo budúcim majiteľom umožňuje vytvoriť si byt podľa vlastných predstáv.

Päťpodlažný dom pozostáva z dvoch blokov so samostatnými vchodmi. Na najvyššom poschodí sa nachádzajú dva veľkometrážne apartmány s veľkorysou terasou. Parkovanie je zabezpečené v podzemných priestoroch, v uzamykateľných garážových boxoch na diaľkové ovládanie.

LUXUSNÉ BÝVANIE

Bytový dom Brečtanka vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov a luxusnému štandardnému vybaveniu spĺňa predstavy náročnej klientely.

Všetky byty majú podlahové vykurovanie, klimatizáciu, drevené parkety, bytové doplnky a obklady od renomovaných výrobcov. Súčasťou trojizbových a väčších bytov je aj krb. Elegantné a svieže architektonické riešenie bytového domu podčiarkujú aj luxusné spoločné priestory.