O PROJEKTE

Architektúra inšpirovaná vinicami

V Podhorskom páse ležiacej pod úpätím Malých Karpát vyrástla nová obytná štvrť s názvom Pekná cesta – Slanec v Bratislave. Na výzore rezidenčnej štvrte pracovalo viacero renomovaných architektonických kancelárií. Architekti sa inšpirovali vinicami, ktoré tu majú svoje miesto i tradíciu. Navyše ulice v novovybudovanej štvrti nesú mená po známych odrodách vín. Bývať môžete na Tramínovej, Rubínovej či Vavrineckej ulici.

4. etapou sme ukončili výstavbu v tejto výnimočnej lokalite. Aj tento krát našim klientom ponúkame kvalitné mestské bývanie v príjemnom prostredí a spojenie kompletnej občianskej vybavenosti a modernej architektúry.

Radové rodinné domy ponúkajú prijemný kompromis medzi rodinným domom a veľkometrážnym bytom. Každý z našich 57 domov je osobitný a má inú rozlohu. V dvoch radoch ponúkame dvojpodlažné 4, 5 a 7 izbové bytové domy v rozlohe od 117 do 203m2.

 VIDIECKY POKOJ UPROSTRED VELKOMESTA

Bývanie v tejto štvrti ocenia najmä ľudia, ktorí túžia po pokojnom prostredí so všetkými mestskými vymoženosťami. Na jednom mieste tu nájdete lesopark s neopakovateľnou scenériou račianskych vinohradov a kúsok ďalej už vybudovanú komplexnú občiansku vybavenosť – poštu, lekáreň, zdravotné stredisko, banky, potraviny, školu, materskú škôlku či detské ihrisko.

Štandard domov
Domy sa ponúkajú v prevedení holodom. V prípade záujmu klienta vieme dodať štandardné vybavenie domu.

Viac informácií získate na www.peknacesta.sk.